94 Görüntülenme
Beyaz Karga – The White Crow 2019 Türkçe Dublaj izle
6.5 IMDB Puanı

Beyaz Karga – The White Crow 2019 Türkçe Dublaj izle

(The White Crow)
Yönetmen
Senaryo David Hare, Julie Kavanagh
The White Crow filmiyle beraber yeni bir biyografik dram ile karşı karşıya kalıyoruz. Filmin Rudolf Nureyev Project ismiyle anılması bunu zaten doğruluyor. Fransa ve Birleşik Krallık tarafından çekilen filmin 21 Haziran 2019'da vizyonda olacağını söylemek gerek.

The White Crow filmiyle efsanevi bir dansçıyla tanışacağız. Rudolf Nureyev'in henüz 22 yaşındayken yaşadığı dönemi gözler önüne serecek. Filmde geçen dönemin 1960'ları yansıtması bir dönem draması izlenimi veriyor. Zira Sovyetler Birliğinin dışına çıkan başarısıyla dans tutkunlarının favorisi olma yolunda ilerlemektedir. Kirov Bale Topluluğu'nun gösterisi için Paris'e gitmeye hazırlanan genç dansçının KGB tarafından incelenerek bir nevi muhbir olarak kullanılmak istenmesi ile olaylar gelişir. Kendisine sunulan teklif ise kendisi dışındaki insanların yaşamını da etkileyecektir.

The White Crow filminin yönetmeni olan Ralph Fiennes'i başroller arasında da izleme şansımız olacak. Adele Exarchopoulos, Chulpan Khamatova, Mar Sodupe ve Raphael Personnaz gibi oyuncuları bünyesinde barındırıyor. David Hare ise işin hikâye kısmına imzasını atmış.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın