233 Görüntülenme
Blood Brother – Kan Kardeşim 2018 Full Hd izle
8.3 IMDB Puanı

Blood Brother – Kan Kardeşim 2018 Full Hd izle

(Blood Brother)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Animal
  • Film Süresi 92 dakika
Yönetmen
Senaryo Phinehas Hodges, Steve Hoover, Tyson VanSkiver
Ödüller 10 ödül & 5 Adaylık.
Blood Brother – Kan Kardeşim 2018 Full Hd izle

Blood Brother, Türkçesiyle Kan Kardeşim olan filmin baş kahramanlarından birisi olan Rocky Braat, Batı dünyasından Doğu dünyasının manevi iklimine sığınan isimler arasında yer almaktadır. Bir gezgin olmasa da, 2008 yılında sırt çantasını alarak gittiği Hindistan’da yeni bir hayat kurma eğilimindedir.
Hindistan’ın Chennai şehrinde gezerken rastladığı HIV virüsü taşıyan yetim çocukların barındığı kurum, onu buradaki çocuklarla samimi olmaya iter. Normal yaşantısında çocuklarla pek samimiyet kurmamış olan Rocky Braat, buradaki çocuklardan etkilenerek, her şeyini satarak buraya gelip yerleşmeye karar vermiştir. Bu karardan sonra hayatında önemli değişiklikler için adımlar atan kahramanımız, bu süreçte çocuk sevgisine olan açlığını anlamaktadır.
Gerçek bir yaşam öyküsünden beyaz perdeye uyarlanan Kan Kardeşim filminde, Steeve Hoover imzası bulunuyor. Bu film aynı zamanda Steeve Hoover’ın ilk uzun metrajlı filmi olarak da öne çıkmaktadır. Rocky Braat karakterinin çocuk sevgisine olan açlığını ve maneviyat arayışını izleyebileceğiniz film, özellikle duygusal film severlerin ilgisini çekecek 2013 yapımı sevilen filmler arasında yer almaktadır.

Resimler 7