302 Görüntülenme
Düşman Kardeşler – Close Enemies Full izle
6.3 IMDB Puanı

Düşman Kardeşler – Close Enemies Full izle

(Close Enemies)
Yönetmen
Senaryo Jeanne Aptekman, Jeanne Aptekman, David Oelhoffen, David Oelhoffen, David Oelhoffen

Düşman Kardeşler - Close Enemies Full izle


Tavsiye edeceğimiz gerilim ve dram filmleri arasında yer alan Düşman Kardeşler - Close Enemies, 1 Ekim 2018 tarihinde Fransa'da gösterime girmiştir.


Türkçe dublaj ile izleme imkanına sahip olabileceğiniz Düşman Kardeşler - Close Enemies, David Oelhoffen yönetmenliğinde çekilmiştir. Venedik Film Festivalinde Altın Aslan için aday olarak gösterilen film, polisiye film sahneleri sevenlere unutulmayacak bir film izleme fırsatı sunuyor. Uyuşturucu ticaretinin yoğun olarak yapıldığı bir kenar mahallede doğup büyüyen iki arkadaştan Manuel uyuşturucu çetelerine katılırken, Driss’te uyuşturucu çeteleri ile amansız bir mücadele başlatan polisler arasında yer alıyor.


Yıllar sonra Manuel’in başı büyük bir belaya girdiğinde, Driss ona büyük bir kararsızlık içinde yardım etmeye mecbur kalıyor. Arkadaşının içerisinde bulunduğu zor duruma üzülen Driss, bazı durumlarda mesleğindeki kariyerini de tehlikeye atarak ona yardımcı olmaya çalışıyor. Manuel ise her ne kadar hala suç batağının içinde olsa da, arkadaşının yardımları karşısında ezilerek bu bataklıktan kurtulmaya karar veriyor.


Polisiye ve macera film meraklılarına hitap eden Düşman Kardeşler - Close Enemies, mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında tavsiye ettiğimiz yapıtlardan birisidir.

Etiketler: