188 Görüntülenme
Güneş de Bir Yıldızdır – The Sun Is Also A Star (2019) izle
5.5 IMDB Puanı

Güneş de Bir Yıldızdır – The Sun Is Also A Star (2019) izle

(The Sun Is Also a Star)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Pictures
  • Film Süresi 100 dakika
Yönetmen
Senaryo Tracy Oliver, Nicola Yoon
The Sun is Also a Star filminin romantik ve dram türlerini sevenler için vizyona girmeye hazır olduğunu söyleyebiliriz. Filmin Türkiye için 21 Haziran 2019 tarihinde vizyonda olacağı duyuruldu. Ayrıca Amerika yapımı filmin Türkiye'de Güneş de Bir Yıldızdır ismiyle duyurulduğunu görmekteyiz.

Güneş de Bir Yıldızdır ile kısa zamanlı bir aşk hikâyesinin neleri mümkün kılacağını göreceğiz. Natasha isimli genç kızın hayatı New York'ta geçmiştir. Fakat ailesinin kökeni Jamaika olduğu için göçmenlik bürosundan sınır dışı edilme kararı çıkmıştır. Şimdi kendisini New Yorklu olarak tanımlayan Natasha için zor bir geri dönüş söz konusudur. Tam gitmelerine bir gün kala yaşadığı olay ise onun için bir dönüm noktası olabilecek değerdedir. Daniel ile karşılaşması ve kısa süre içerisinde samimiyet kurmaları bir aşk hikâyesinin filizlerini temsil ediyor. Natasha ve Daniel'in önünde 24 saat gibi kısıtlı bir zaman var iken hem romantik hem de dramatik bir film izleme şansımız olacak.

Güneş de Bir Yıldızdır filminde Nicola Yoon ve Tracy Oliver tarafından yazılmış senaryoyu izleyeceğiz. Bu filmin çekimleri için yönetmenlik ise Ry Russo-Young tarafından yapılmış. Başrol kadrosunda Keong Sim, Yara Shahidi, Charles Melton, Camrus Johnson ve Cathy Shim yer alıyor.

Etiketler: