368 Görüntülenme
Hashima Kömür Madeni 2017 izle
7.1 IMDB Puanı

Hashima Kömür Madeni 2017 izle

(The Battleship Island)
  • Yapım Yılı 2017
  • Ülke
  • Yapım Şirketi CJ Entertainment , Jo Sung-Min
  • Film Süresi 132dk
Yönetmen Seung-wan Ryoo
Senaryo Seung-wan Ryoo , Shin Kyoung-Il
Oyuncular Jung-min Hwang, Ji-seob So, Joong-Ki Song
Japon sömürge döneminde yaşanan dramatik olayları konu alan Hashima Kömür Madeni (The Battleship Island), muhteşem bir aksiyon, dram ve tarih filmidir. 2017 Güney Kore yapımı olan filmin ana teması, 400 Güney Korelinin kömür madenlerinde çalıştırılmak için zorla Hashima Island isimli savaş gemisi ile götürülmesini ve bu esnada onların geminin içinde özgürlükleri için verdikleri mücadeleyi kapsamaktadır.
Oldukça akıcı yapıtlar arasında yer alan Hashima Kömür Madeni, gerçek hayattan kesitlerin yoğunlukta olduğu izlenmesi gereken filmler arasında yer almaktadır.
Filmin başrollerini Song Joong-ki, So Ji-seob, Hwang Jeong-min, Jang Seong-beom ve küçük film yıldızı Kim Soo-ahn paylaşmıştır. Yapımcılığını Jo Sung-Min’in üstlendiği Hashima Kömür Madeni filminin yönetmen koltuğunda ise, Seung-wan Ryoo oturmaktadır.
Korece yayınlanan film, dram temalı film severlerin beğenileri arasında yer almaktadır. Toplam süresi 132 dakika olan The Battleship Island filminde, Japon askerinin savaş gemisinde zorla götürdükleri Korelilere yaşattığı zulüm, kan ve gözyaşı tüm muhteşem bir ahenk içerisinde işlenmiştir.