430 Görüntülenme
Kaptan Marvel – Captain Marvel 2019 izle
7.0 IMDB Puanı

Kaptan Marvel – Captain Marvel 2019 izle

(Captain Marvel)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
  • Film Süresi 123 dakika
Senaryo Anna Boden, Ryan Fleck, Geneva Robertson-Dworet, Nicole Perlman, Meg LeFauve, Anna Boden, Ryan Fleck, Geneva Robertson-Dworet
Kaptan Marvel - Captain Marvel 2019 Full Hd izle

2019 yapımlı ABD menşeili bir süper kahraman filmi olan Kaptan Marvel - Captain Marvel, sinemanın ilk kadın süper kahraman filmi olarak biliniyor. 2019 yılının en merak edilen filmleri arasında yer alan Kaptan Marvel - Captain Marvel filminin senaryosunu, Nicole Perlman ve Meg LeFauve kaleme almıştır. Captain Marvel karakterini canlandıran Carol Danvers’in uzaylı Kree ırkıyla teması sonrasında insan üstü güçlere kavuşmasını konu alan film, film eleştirmenleri tarafından tam not almayı başarmış süper kahramanlık filmleri arasında yer almaktadır.

Kaptan Marvel - Captain Marvel filminde Marveli, iki uzay ırkının savaşı esnasında ortada kalmış dünyayı kurtarmak için mücadele verirken göreceğimiz film, doyumsuz bir sinema keyfi sunuyor. Room filminde göstermiş olduğu performans ile Oscar’a aday gösterilen Brie Larson’un rol aldığı film, 2019 sonuna kadar bu yıl en fazla izlenen filmler arasında yer alacağa benziyor.
8 Martta vizyona giren filmin başrollerinde ise Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Jude Law, Djimon Hounsou, Gemma Chan ve Lee Pace gibi ünlü yıldızlar yer alıyor.

Resimler 7