202 Görüntülenme
Korku Seansı 1 – The Conjuring (2013) Türkçe Dublaj izle
7.5 IMDB Puanı

Korku Seansı 1 – The Conjuring (2013) Türkçe Dublaj izle

(The Conjuring)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Pictures
  • Film Süresi 112 dakika
Yönetmen
Senaryo Chad Hayes, Carey W. Hayes
Ödüller 15 ödül & 22 Adaylık.

Korku Seansı – The Conjuring (2013) Türkçe Dublaj izle


Gerçek bir hikayeden sinemaya uyarlanan filmler arasında yer alan Korku Seansı - The Conjuring, yönetmenliğini James Wan’ın yapmış olduğu muhteşem bir korku filmidir.


Vera Farmiga, Patrick Wilson ve Ron Livingston gibi oyuncuların oynadığı 2013 ABD yapımı film, korku filmi sevenler için tavsiyelerimiz arasında yer almaktadır. Filmde Ed ve Lorraine çiftinin doğaüstü olayları aydınlatma çalışırken, korkutucu bir olayı ele almaları konu edinilmektedir. Çiftin ürkütücü olayları aydınlatmak için yaptıkları çalışmaları bilen Perron ailesi, tenha bir yerde bulunan çiftlik evlerinin bilinmeyen ürkütücü bir varlık tarafından kuşatıldığını söyleyerek, çiften olayı araştırmaları konusunda yardım isterler. Bu talep karşısında maceraya atılan çift, olayı araştırırken korku dolu anları yaşamaya başlarlar.


Çift bu durumu aydınlığa kavuşturacakları düşüncesiyle teklifi kabul etmiş olsa da, aslında karşılaştıkları durum zannettiklerinden çok daha vahim ve şeytanidir. Korku Seansı - The Conjuring filminin başrollerini paylaşan oyuncuların muhteşem performansını seyredebilecek korku filmini, korku filmi seven herkesin mutlaka izlemesini tavsiye etmekteyiz.