358 Görüntülenme
Mutlu Lazzaro – Lazzaro Felice Türkçe Altyazılı Dublaj 2018 izle
7.6 IMDB Puanı

Mutlu Lazzaro – Lazzaro Felice Türkçe Altyazılı Dublaj 2018 izle

(Happy as Lazzaro)
Senaryo Alice Rohrwacher
Happy as Lazzaro veya orijinal ismiyle Lazzaro Felice olarak lanse edilen ortak yapımı inceliyoruz. Mutlu Lazarro filmi Almanya, İtalya, Fransa ve İsviçre yapımı olup, türü dram olarak görünüyor. Türkiye için vizyon tarihi 1 Mart 2019 ve 2 saat 7 dakikalık gösterim süresiyle uzun soluklu bir macera olacağa benziyor.

Lazarro ve Tancredi isimli iki yakın arkadaşın hikâyesini konu alan Mutlu Lazarro filmi durağan bir senaryoya sahip değil. Hayatını beyaz bir pencereden görerek yaşayan Lazarro ve göründüğünden daha kötü olan Tancredi birbiriyle uyumsuz olmalarına rağmen arkadaştır. Bir gün oyun kıvamında bir teklifle gelen Tancredi adam kaçırması için Lazarro'yu ikna eder. Sonucunda ise hem yaşadıkları köy hem de Lazarro polis eşliğinde büyük bir kaosun içerisine düşer. Devran döndüğünde ise Lazarro kendisine bu kazığı atan eski dostu Tancredi'nin peşine düşer. Ancak halen daha çok saftır ve şehrin tüm kötülükleri bunu yüzüne tokat gibi çarpacaktır.

Mutlu Lazarro konu itibariyle sıradan bir drama yapımına benzetilebilir. Ancak içerisinde şaşırtıcı bir olay örgüsü olduğunu vurgulayabiliriz. Adriano Tardiolo, Sergi Lopez, Luca Chikovani, Nicoletta Braschi ve Alba Rohrwacher ile tam bir uluslararası film projesine konuk olacağız. Hem yönetmen hem de senaryo içinse Alice Rohrwacher imzasını görüyoruz.