65 Görüntülenme
Şeytan Göz – Demon Eye 2019 Full HD izle
3.2 IMDB Puanı

Şeytan Göz – Demon Eye 2019 Full HD izle

(Demon Eye)
Yönetmen
Senaryo Ryan Simons
İngiltere yapımı korku filmi olarak karşımıza çıkan Demon Eye ile iliklerinize kadar hissedeceğiniz bir hikâyeye tanık olacaksınız. Türkiye için gösterim tarihinin netleşmesinin ardından gözler 3 Mayıs 2019'a çevrildi. Filmin salt bir korku senaryosuna sahip olması ve kaotik yapısı merak uyandırıyor.

Demon Eye filmi, babasını kaybeden birisinin hayata karşı olan sorgulamalarıyla başlıyor. Genç bir kadının babasının ölümüyle yıkılmış bir dünyası var. Fakat kafasında bazı soru işaretlerine cevap bulamaz. Akabinde ise her şeyin başladığı yere gitmeye karar verir. Köyde yaşadıkları ev ile başlayan arayışlar bulduğu bir muskayla sonuç verir. Tek bir muskanın onun hayatını da mahvedeceğinin ise farkında değildir. İblislerle mücadelenin başladığı o noktadan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Ryan Simons tarafından yönetmenliği ve senaristliği yapılmış filmin oyuncu kadrosunda da ilgi çekici isimler var. Jimmy Allen, Liam Fox, Darren Day, Kate James ve Ellie Goffe bunlar arasında yer alıyor. Demon Eye filmiyle tüyler ürpertici bir korku deneyimine hazır mısınız?