293 Görüntülenme
Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit (2019) izle
5.7 IMDB Puanı

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit (2019) izle

(Men in Black: International)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 114 dakika
Yönetmen
Senaryo Matt Holloway, Art Marcum, Lowell Cunningham
Birçok insan için en efsanevi film serilerinin başında Siyah Giyen Adamlar geliyor. Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit filmi ise 2019 itibariyle bizlerle buluşuyor. 14 Haziran 2019 tarihinde vizyona girecek filmin orijinal ismi Men in Black: International şeklinde duyuruldu. Siyah Giyen Adamlar filminin sıkı hayranlarını üzecek bir detay ise başrol ikilisinin değişmiş olmasıdır. Aksiyon, macera ve bilimkurguya yeni bir ikiliyle devam edeceğiz.

Şimdiye kadar her zaman komediyi ve aksiyonu üst noktalarda tatma şansımız oldu. Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit filmiyle de bu gelenek sürecek. Galaktik boyutta bir tehdidin savuşturulması için var gücüyle savaşan ekibin yeni üyeleri ise performans açısından merak uyandırıyor. Will Smith ve Tommy Lee Jones yerine Chris Hemsworth ve Tessa Thompson ikilisini izleyeceğiz.

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit filminin yönetmeni olan F. Gary Gray yeni oyuncuların adapte olduğunu düşünüyor. Senaryoya imza atan Matt Halloway, Lowell Cunningham ve Art Marcum üçlüsü yine macerayı dozunda tutmayı başaracaktır. Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Emma Thompson, Rebecca Ferguson ve Liam Nesson ile oyuncu kadrosu tatmin edici noktalarda seyrediyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum