Suikastçı – The Assassin’s Code Türkçe dublaj izle
5.0 IMDB Puanı

Suikastçı – The Assassin’s Code Türkçe dublaj izle

(The Assassin's Code)
Senaryo Edward Lee Cornett, Valerie Grant
Amerika Birleşik Devletleri tarafından üretilmiş olan ve Legacy ismiyle de duyurulan The Assassin's Code filmini irdeleyeceğiz. Filmin 3 Mayıs 2019 tarihinde vizyonda olacağı netlik kazandı. Yani geri sayımın başladığını, gerilim ve aksiyon için beklentilerimizin maksimum seviyeye ulaştığını söylemek mümkün. Filmin Türkiye'de Suikastçı olarak vizyonda olacağını ise hatırlatmadan geçmeyelim.

The Assassin's Code ya da Türkçe ismiyle Suikastçı filminin diğerlerinden ayrılan bir yönü olacak. Dedektif bir babanın dedektif bir oğlu olan Michael ve onun hayatı boyunca verdiği bir savaşa tanık olacağız. Babasının çok iyi bir dedektif olmasına rağmen uyuşturucu odaklı bir karalamayla meslekten atıldığını bilmektedir. Ancak bunun doğruluğu veya mevcut hayatındaki değişikliklere sebep olup olmadığını sorgulayamadan babası hayata gözlerini yumar. Dolayısıyla Michael için babasının izinden gitmek ve bunu sorgulamak önemli bir mirasa dönüşür. Şimdilerde çaylak bir dedektif olmasına rağmen dev bir uyuşturucu kartelinin başındaki dedektifin yerine atanması söz konusudur. The Assassin's Code tam bu noktada daha da ilgi çekici hale gelmeye başlar.

Filmin David. A. Armstrong tarafından yönetildiğini, senaryosunun ise Valerie Grant ve Edward Lee Cornett tarafından yazıldığını görmekteyiz. The Assassin's Code oyuncuları ise Robin Thomas, Peter Stormare, Justin Chatwin, Mark Thompson ve Yancy Butler olarak listeleniyor.