41 Görüntülenme
Vivarium 2019 Full HD izle
6.5 IMDB Puanı

Vivarium 2019 Full HD izle

(Vivarium)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Lorcan Finnegan, Garret Shanley, Garret Shanley
Ödüller 2 ödül & 4 Adaylık.

Vivarium 2019 Full HD izle2016 senesinde Without Name’le ismini duyduğumuz yönetmen Lorcan Finnegan, sinemada tüyler ürperten bir hikâye ile karşımıza çıkıyor. Gizem, korku ve komedi ögelerini bir arada barındıran Vivarium, evli bir çiftin hayatına odaklanan bir film. Jesse Eisenberg, Jonathan Aris, Senan Jennings Eanna Hardwicke ve Imogen Poots, filmin oyuncuları arasında.
Hayatlarında ilk defa bir ev sahibi olacak olan bir çift, aradıkları evle ilgili emlakçıyla görüşmeye giderler. Bu emlakçıyı takip ederek yeni bir eve taşınmak isteyen Tom ve Gemma, yeni evleri için heyecanlıdır, ancak çift baktıkları ilk evde kendilerini bir labirentte bulur. Birbirinden farkı olmayan evlerle dolu bu ürkütücü labirentte mahsur kalan çiftin başından geçenleri, çeşitli duygu değişiklikleri içerisinde izliyoruz.
Çiftin bahtsızlığı yetmezmiş gibi bir gün kendilerine gönderilen bir bebekle karşılaşıyorlar. Onlara teslim edilen bu bebek, normal gözüken ancak hiç de normal olmayan bir bebektir. Çift, bu dünyaya ait olmayan bir bebeği büyütecektir. Çiftin bu bebeği büyütme sürecini, korku, gizem ve komedi ögeleriyle yer yer ürpererek izliyoruz.