398 Görüntülenme
Woman at War 2018 Full Hd izle
7.5 IMDB Puanı

Woman at War 2018 Full Hd izle

(Woman at War)
Senaryo Benedikt Erlingsson, Ólafur Egilsson
Woman at War filminde gerilim ve korkuya ek olarak aksiyon türü çok iyi işlenebilmiş. Filmin Fransa, Ukrayna ve İzlanda ortak yapımı olduğunu belirtelim. Ayrıca orijinal ismi olarak ''Kona fer i Strið '' gözükmekte. Türkiye için vizyon tarihi 8 Mart 2019.

Woman at War filmine konu olan hikâyenin çok özel bir yapısı var. Tek bir kadının bile her şeyin üstesinden gelebileceğini bize gösteren bir filmle karşı karşıyayız. Halla isimli ana karakterimiz çevresi tarafından her zaman sakin görünen ve mantıklı hareket eden karakteriyle öne çıkar. Fakat içerisinde engel olamadığı bir aktivizm vardır. Dayanamayarak alüminyum endüstrisine karşı savaşarak tüm toplumun takdirini kazanır. İçi rahat bir şekilde yaptığının doğru olduğunu düşünürken evlat edinme başvurusu olumlu sonuçlanır. Artık bir anne olmaya son adımı kalmıştır ve yerel alüminyum endüstrisinin canını okumuştur. Son darbeyi vurmadan kariyerine anne olarak devam etmek istememektedir.

Woman at War filminde etkileyici oyunculuklarıyla Halldora Geirharðsdottir, Jöhann Sigurðarson, Jörundur Ragnarsson ve Juan Camillo Roman Estrada ilgi uyandırıyor. Yönetmen koltuğunda oturan Benedikt Erlingsson aynı zamanda Olafur Egilsson ile birlikte senaryoyu kaleme alan kişi oluyor.