303 Görüntülenme
Yasadışı – Outlawed (2018) Türkçe Dublaj Hd izle
3.7 IMDB Puanı

Yasadışı – Outlawed (2018) Türkçe Dublaj Hd izle

(Outlawed)
Yasadışı izle – Outlawed full hd;

Türkçe dublajlı aksiyon filmleri arasında yer alan Yasadışı – Outlawed, deniz komandosu Jake’nin sivil yaşama uyum sağlamaya çalışması esnasında bir takım beklenmedik olaylara karşı verdiği mücadeleyi konu almaktadır.
Başrollerini Emmeline Kellie, Adam Collins ve Adny Calderwood’un paylaştığı Yasadışı, nefes kesecek aksiyon sahneleriyle aksiyon filmi severlerin beğenisine sunulmuştur.
Kahramanımız sivil hayata alışmaya çalışırken, eski kız arkadaşının ölen babasının esrarengiz ölümünü araştırmasını istemesiyle birlikte, Jake kendisini bir cinayet şebekesinin ortasında bulur. Eski kız arkadaşının ölen babasıyla ilgili sır perdesini aralamayı başarsa da, bu kez kendisinin başı büyük derde girmiştir. Cinayet şebekesiyle büyük bir mücadele içerisine giren Jake, aynı zamanda istemeden de olsa yasadışı işlerin bir parçası haline gelmiştir.
Kahramanımızın tüm bu olanlar karşısında, huzurlu bir sivil hayata kavuşması mümkün değildir. Belki de askerde yaşayamadığı kadar aksiyon ve macerayı, artık sivil hayatında yaşamaya başlamıştır. Nefeslerinizi tutarak izleyeceğiniz Outlawed, aksiyon içerikli filmlere merakı olanlara tavsiye ettiğimiz mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında yer almaktadır. Film izle sitemiz olan fulldizifilm.com sizlere iyi seyirler diler...

Resimler 7