172 Görüntülenme
Yazlık Ev – The Summer House (Les estivants) 2018 Türkçe Dublaj izle
5.5 IMDB Puanı

Yazlık Ev – The Summer House (Les estivants) 2018 Türkçe Dublaj izle

(The Summer House)
Senaryo Valeria Bruni Tedeschi, Caroline Deruas-Garrel, Noémie Lvovsky, Agnès de Sacy
İtalya ile Fransa tarafından ortak bir proje kapsamında çekilen Les Estivants filmi vizyona girecek. 28 Haziran 2019'da Türkiye'de komedi ve dramı birbiriyle harmanlayarak izleyicisiyle buluşacak. Uluslararası arenada The Summer House ismiyle bilinen filmin La Casa de Verano ismini de taşıdığını vurgulamadan geçmeyelim.

Les Estivants veya The Summer House filminin odağında bekâr bir anne göreceğiz. Güney Fransa sahillerinde bulunan yazlık evlerinde her yaz olduğu gibi ailenin bir araya toplandığı bir süreç vardır. Yönetmenlik yapan Anna ise ciddi bir psikolojik bunalımın arifesinde olmasından ötürü vakit kaybetmeden tatilini başlatır. Bu süreçte hem ikili ilişkisinde yolunda gitmeyen sorunları aşmak hem de ailevi olarak hoş bir zaman geçirmeyi amaçlar. Fakat ailenin tüm fertlerinin birbirine girmesiyle birlikte işler pek hoş bir noktaya gitmez.

Les Estivants filmiyle Valeria Bruni Tedeschi tarafından yazılıp yönetilen bir yapımla karşılaşacağız. Üstelik kendisi başrollerde de karşımıza çıkıyor. Valeria Bruni Tedeschi, Yolande Moreau, Noeme Lvovsky, Valeria Golino ve Pierre Arditi ile oyuncu kadrosu oluşturulmuş.